Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Ренминби История на обменния курс

Ренминби обмен история от 1992 г. до днес. Ренминби обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Юан (CNY) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Юан (CNY) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Юан (CNY) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Юан (CNY) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Юан (CNY) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Юан (CNY) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Юан (CNY) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Юан (CNY) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Юан (CNY) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Юан (CNY) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Юан (CNY) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Юан (CNY) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Юан (CNY) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Юан (CNY) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Юан (CNY) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Юан (CNY) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Юан (CNY) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Юан (CNY) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Юан (CNY) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Юан (CNY) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Юан (CNY) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Юан (CNY) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Юан (CNY) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Юан (CNY) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Юан (CNY) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Юан (CNY) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Юан (CNY) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Юан (CNY) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Юан (CNY) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Юан (CNY) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Юан (CNY) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Юан (CNY) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Юан (CNY) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Юан (CNY) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Юан (CNY) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Юан (CNY) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Юан (CNY) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Юан (CNY) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Юан (CNY) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Юан (CNY) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Юан (CNY) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Юан (CNY) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Юан (CNY) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Юан (CNY) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Юан (CNY) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Юан (CNY) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Юан (CNY) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Юан (CNY) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Юан (CNY) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Юан (CNY) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Юан (CNY) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Юан (CNY) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Юан (CNY) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Юан (CNY) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Юан (CNY) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Юан (CNY) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Юан (CNY) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Юан (CNY) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Юан (CNY) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Юан (CNY) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Юан (CNY) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Юан (CNY) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Юан (CNY) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Юан (CNY) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Юан (CNY) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Юан (CNY) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Юан (CNY) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Юан (CNY) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Юан (CNY) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Юан (CNY) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Юан (CNY) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Юан (CNY) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Юан (CNY) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Юан (CNY) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Юан (CNY) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Юан (CNY) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Юан (CNY) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Юан (CNY) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Юан (CNY) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Юан (CNY) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Юан (CNY) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Юан (CNY) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Юан (CNY) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Юан (CNY) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Юан (CNY) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Юан (CNY) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Юан (CNY) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Юан (CNY) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Юан (CNY) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Юан (CNY) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Юан (CNY) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Юан (CNY) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Юан (CNY) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Юан (CNY) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Юан (CNY) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Юан (CNY) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Юан (CNY) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Юан (CNY) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Юан (CNY) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Юан (CNY) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Юан (CNY) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Юан (CNY) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Юан (CNY) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Юан (CNY) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Юан (CNY) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Юан (CNY) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Юан (CNY) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Юан (CNY) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Юан (CNY) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Юан (CNY) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Юан (CNY) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Юан (CNY) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Юан (CNY) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Юан (CNY) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Юан (CNY) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Юан (CNY) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Юан (CNY) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Юан (CNY) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Юан (CNY) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Юан (CNY) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Юан (CNY) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Юан (CNY) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Юан (CNY) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Юан (CNY) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Юан (CNY) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Юан (CNY) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Юан (CNY) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Юан (CNY) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Юан (CNY) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Юан (CNY) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Юан (CNY) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Юан (CNY) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Юан (CNY) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Юан (CNY) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Юан (CNY) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Юан (CNY) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Юан (CNY) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Юан (CNY) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Юан (CNY) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Юан (CNY) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Юан (CNY) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Юан (CNY) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Юан (CNY) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Юан (CNY) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Юан (CNY) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Юан (CNY) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Юан (CNY) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Юан (CNY) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Юан (CNY) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Юан (CNY) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Юан (CNY) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Юан (CNY) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Юан (CNY) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Юан (CNY) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Юан (CNY) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Юан (CNY) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Юан (CNY) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Юан (CNY) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Юан (CNY) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс