Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Сомалийски шилинг История на обменния курс

Сомалийски шилинг обмен история от 1992 г. до днес. Сомалийски шилинг обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Сомалийски шилинг (SOS) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Сомалийски шилинг (SOS) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сръбският динар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Сомалийски шилинг (SOS) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс