Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Сингапур долар История на обменния курс

Сингапур долар обмен история от 1992 г. до днес. Сингапур долар обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Сингапур долар (SGD) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Сингапур долар (SGD) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Сингапур долар (SGD) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Сингапур долар (SGD) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Сингапур долар (SGD) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Сингапур долар (SGD) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Сингапур долар (SGD) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Сингапур долар (SGD) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Сингапур долар (SGD) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Сингапур долар (SGD) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Сингапур долар (SGD) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Сингапур долар (SGD) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Сингапур долар (SGD) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Сингапур долар (SGD) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Сингапур долар (SGD) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Сингапур долар (SGD) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Сингапур долар (SGD) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Сингапур долар (SGD) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Сингапур долар (SGD) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Сингапур долар (SGD) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Сингапур долар (SGD) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Сингапур долар (SGD) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Сингапур долар (SGD) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Сингапур долар (SGD) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Сингапур долар (SGD) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Сингапур долар (SGD) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Сингапур долар (SGD) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Сингапур долар (SGD) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Сингапур долар (SGD) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Сингапур долар (SGD) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Сингапур долар (SGD) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Сингапур долар (SGD) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Сингапур долар (SGD) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Сингапур долар (SGD) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Сингапур долар (SGD) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Сингапур долар (SGD) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Сингапур долар (SGD) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Сингапур долар (SGD) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Сингапур долар (SGD) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Сингапур долар (SGD) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Сингапур долар (SGD) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Сингапур долар (SGD) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Сингапур долар (SGD) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Сингапур долар (SGD) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Сингапур долар (SGD) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Сингапур долар (SGD) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Сингапур долар (SGD) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Сингапур долар (SGD) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Сингапур долар (SGD) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Сингапур долар (SGD) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Сингапур долар (SGD) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Сингапур долар (SGD) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Сингапур долар (SGD) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Сингапур долар (SGD) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Сингапур долар (SGD) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Сингапур долар (SGD) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Сингапур долар (SGD) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Сингапур долар (SGD) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Сингапур долар (SGD) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Сингапур долар (SGD) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Сингапур долар (SGD) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Сингапур долар (SGD) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Сингапур долар (SGD) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Сингапур долар (SGD) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Сингапур долар (SGD) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Сингапур долар (SGD) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Сингапур долар (SGD) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Сингапур долар (SGD) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Сингапур долар (SGD) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Сингапур долар (SGD) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Сингапур долар (SGD) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Сингапур долар (SGD) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Сингапур долар (SGD) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Сингапур долар (SGD) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Сингапур долар (SGD) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Сингапур долар (SGD) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Сингапур долар (SGD) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Сингапур долар (SGD) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Сингапур долар (SGD) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Сингапур долар (SGD) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Сингапур долар (SGD) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Сингапур долар (SGD) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Сингапур долар (SGD) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Сингапур долар (SGD) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Сингапур долар (SGD) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Сингапур долар (SGD) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Сингапур долар (SGD) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Сингапур долар (SGD) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Сингапур долар (SGD) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Сингапур долар (SGD) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Сингапур долар (SGD) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Сингапур долар (SGD) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Сингапур долар (SGD) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Сингапур долар (SGD) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Сингапур долар (SGD) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Сингапур долар (SGD) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Сингапур долар (SGD) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Сингапур долар (SGD) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Сингапур долар (SGD) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Сингапур долар (SGD) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Сингапур долар (SGD) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Сингапур долар (SGD) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Сингапур долар (SGD) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Сингапур долар (SGD) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Сингапур долар (SGD) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Сингапур долар (SGD) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Сингапур долар (SGD) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сирийска лира:
Сингапур долар (SGD) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Сингапур долар (SGD) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Сингапур долар (SGD) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Сингапур долар (SGD) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Сингапур долар (SGD) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Сингапур долар (SGD) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Сингапур долар (SGD) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Сингапур долар (SGD) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Сингапур долар (SGD) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Сингапур долар (SGD) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Сингапур долар (SGD) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Сингапур долар (SGD) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Сингапур долар (SGD) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Сингапур долар (SGD) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Сингапур долар (SGD) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Сингапур долар (SGD) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Сингапур долар (SGD) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Сингапур долар (SGD) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Сингапур долар (SGD) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Сингапур долар (SGD) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Сингапур долар (SGD) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Сингапур долар (SGD) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Сингапур долар (SGD) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Сингапур долар (SGD) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс