Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Шри Ланка рупии История на обменния курс

Шри Ланка рупии обмен история от 1992 г. до днес. Шри Ланка рупии обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Шри Ланка рупии (LKR) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Шри Ланка рупии (LKR) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Ямайски долар:
Шри Ланка рупии (LKR) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс