Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Северна Корея вона История на обменния курс

Северна Корея вона обмен история от 1992 г. до днес. Северна Корея вона обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Северна Корея вона (KPW) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Северна Корея вона (KPW) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Северна Корея вона (KPW) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Северна Корея вона (KPW) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Северна Корея вона (KPW) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Северна Корея вона (KPW) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Северна Корея вона (KPW) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Северна Корея вона (KPW) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Северна Корея вона (KPW) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Северна Корея вона (KPW) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Северна Корея вона (KPW) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Северна Корея вона (KPW) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Северна Корея вона (KPW) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Северна Корея вона (KPW) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Северна Корея вона (KPW) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Северна Корея вона (KPW) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Северна Корея вона (KPW) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Северна Корея вона (KPW) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Северна Корея вона (KPW) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Северна Корея вона (KPW) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Северна Корея вона (KPW) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Северна Корея вона (KPW) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Северна Корея вона (KPW) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Северна Корея вона (KPW) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Северна Корея вона (KPW) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Северна Корея вона (KPW) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Северна Корея вона (KPW) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Северна Корея вона (KPW) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Северна Корея вона (KPW) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Северна Корея вона (KPW) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Северна Корея вона (KPW) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Северна Корея вона (KPW) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Северна Корея вона (KPW) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Северна Корея вона (KPW) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Северна Корея вона (KPW) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Северна Корея вона (KPW) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Северна Корея вона (KPW) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Северна Корея вона (KPW) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Северна Корея вона (KPW) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Северна Корея вона (KPW) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Северна Корея вона (KPW) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Северна Корея вона (KPW) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Северна Корея вона (KPW) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Северна Корея вона (KPW) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Северна Корея вона (KPW) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Северна Корея вона (KPW) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Северна Корея вона (KPW) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Северна Корея вона (KPW) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Северна Корея вона (KPW) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Северна Корея вона (KPW) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Северна Корея вона (KPW) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Северна Корея вона (KPW) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Северна Корея вона (KPW) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Северна Корея вона (KPW) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Северна Корея вона (KPW) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Северна Корея вона (KPW) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Северна Корея вона (KPW) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Северна Корея вона (KPW) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Северна Корея вона (KPW) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Северна Корея вона (KPW) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Северна Корея вона (KPW) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Северна Корея вона (KPW) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Северна Корея вона (KPW) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Северна Корея вона (KPW) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Северна Корея вона (KPW) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Северна Корея вона (KPW) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Северна Корея вона (KPW) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Северна Корея вона (KPW) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Северна Корея вона (KPW) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Северна Корея вона (KPW) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Северна Корея вона (KPW) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Северна Корея вона (KPW) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Северна Корея вона (KPW) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Северна Корея вона (KPW) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Северна Корея вона (KPW) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Северна Корея вона (KPW) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Северна Корея вона (KPW) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Северна Корея вона (KPW) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Северна Корея вона (KPW) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Северна Корея вона (KPW) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Северна Корея вона (KPW) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Северна Корея вона (KPW) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Северна Корея вона (KPW) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Северна Корея вона (KPW) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Северна Корея вона (KPW) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Северна Корея вона (KPW) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Северна Корея вона (KPW) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Северна Корея вона (KPW) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Северна Корея вона (KPW) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Северна Корея вона (KPW) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Северна Корея вона (KPW) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Северна Корея вона (KPW) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Северна Корея вона (KPW) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Северна Корея вона (KPW) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Северна Корея вона (KPW) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Северна Корея вона (KPW) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Северна Корея вона (KPW) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс