Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Саудитска риал История на обменния курс

Саудитска риал обмен история от 1992 г. до днес. Саудитска риал обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Саудитска риал (SAR) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Саудитска риал (SAR) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Саудитска риал (SAR) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Саудитска риал (SAR) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Саудитска риал (SAR) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Саудитска риал (SAR) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Саудитска риал (SAR) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Саудитска риал (SAR) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Саудитска риал (SAR) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Саудитска риал (SAR) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Саудитска риал (SAR) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Саудитска риал (SAR) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Саудитска риал (SAR) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Саудитска риал (SAR) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Саудитска риал (SAR) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Саудитска риал (SAR) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Саудитска риал (SAR) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Саудитска риал (SAR) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Саудитска риал (SAR) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Саудитска риал (SAR) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Саудитска риал (SAR) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Саудитска риал (SAR) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Саудитска риал (SAR) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Саудитска риал (SAR) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Саудитска риал (SAR) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Саудитска риал (SAR) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Саудитска риал (SAR) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Саудитска риал (SAR) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Саудитска риал (SAR) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Саудитска риал (SAR) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Саудитска риал (SAR) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Саудитска риал (SAR) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Саудитска риал (SAR) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Саудитска риал (SAR) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Саудитска риал (SAR) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Саудитска риал (SAR) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Саудитска риал (SAR) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Саудитска риал (SAR) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Саудитска риал (SAR) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Саудитска риал (SAR) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Саудитска риал (SAR) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Саудитска риал (SAR) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Саудитска риал (SAR) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Саудитска риал (SAR) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Саудитска риал (SAR) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Саудитска риал (SAR) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Саудитска риал (SAR) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Саудитска риал (SAR) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Саудитска риал (SAR) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Саудитска риал (SAR) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Саудитска риал (SAR) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Саудитска риал (SAR) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Саудитска риал (SAR) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Саудитска риал (SAR) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Саудитска риал (SAR) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Саудитска риал (SAR) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Саудитска риал (SAR) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Саудитска риал (SAR) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Саудитска риал (SAR) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Саудитска риал (SAR) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Саудитска риал (SAR) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Саудитска риал (SAR) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Саудитска риал (SAR) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Саудитска риал (SAR) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Саудитска риал (SAR) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Саудитска риал (SAR) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Саудитска риал (SAR) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Саудитска риал (SAR) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Саудитска риал (SAR) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Саудитска риал (SAR) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Саудитска риал (SAR) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Саудитска риал (SAR) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Саудитска риал (SAR) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Саудитска риал (SAR) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Саудитска риал (SAR) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Саудитска риал (SAR) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Саудитска риал (SAR) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Саудитска риал (SAR) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Саудитска риал (SAR) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Саудитска риал (SAR) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Саудитска риал (SAR) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Саудитска риал (SAR) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Саудитска риал (SAR) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Саудитска риал (SAR) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Саудитска риал (SAR) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Саудитска риал (SAR) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Саудитска риал (SAR) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Саудитска риал (SAR) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Саудитска риал (SAR) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Саудитска риал (SAR) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Саудитска риал (SAR) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Саудитска риал (SAR) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Саудитска риал (SAR) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Саудитска риал (SAR) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Саудитска риал (SAR) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Саудитска риал (SAR) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Саудитска риал (SAR) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Саудитска риал (SAR) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Саудитска риал (SAR) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Саудитска риал (SAR) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Саудитска риал (SAR) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Саудитска риал (SAR) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Саудитска риал (SAR) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Света Елена лира:
Саудитска риал (SAR) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Саудитска риал (SAR) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Саудитска риал (SAR) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Саудитска риал (SAR) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Саудитска риал (SAR) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Саудитска риал (SAR) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Саудитска риал (SAR) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Саудитска риал (SAR) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Саудитска риал (SAR) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Саудитска риал (SAR) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Саудитска риал (SAR) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Саудитска риал (SAR) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Саудитска риал (SAR) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Саудитска риал (SAR) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Саудитска риал (SAR) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Саудитска риал (SAR) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Саудитска риал (SAR) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Саудитска риал (SAR) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Саудитска риал (SAR) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Саудитска риал (SAR) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Саудитска риал (SAR) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Саудитска риал (SAR) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Саудитска риал (SAR) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Саудитска риал (SAR) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Саудитска риал (SAR) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Саудитска риал (SAR) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Саудитска риал (SAR) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс