Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Либийски динар История на обменния курс

Либийски динар обмен история от 1992 г. до днес. Либийски динар обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Либийски динар (LYD) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Либийски динар (LYD) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Либийски динар (LYD) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Либийски динар (LYD) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Либийски динар (LYD) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Либийски динар (LYD) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Либийски динар (LYD) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Либийски динар (LYD) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Либийски динар (LYD) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Либийски динар (LYD) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Либийски динар (LYD) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Либийски динар (LYD) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Либийски динар (LYD) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Либийски динар (LYD) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Либийски динар (LYD) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Либийски динар (LYD) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Либийски динар (LYD) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Либийски динар (LYD) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Либийски динар (LYD) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Либийски динар (LYD) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Либийски динар (LYD) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Либийски динар (LYD) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Либийски динар (LYD) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Либийски динар (LYD) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Либийски динар (LYD) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Либийски динар (LYD) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Либийски динар (LYD) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Либийски динар (LYD) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Либийски динар (LYD) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Либийски динар (LYD) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Либийски динар (LYD) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Либийски динар (LYD) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Либийски динар (LYD) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Либийски динар (LYD) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Либийски динар (LYD) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Либийски динар (LYD) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Либийски динар (LYD) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Либийски динар (LYD) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Либийски динар (LYD) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Либийски динар (LYD) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Либийски динар (LYD) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Либийски динар (LYD) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Либийски динар (LYD) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Либийски динар (LYD) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Либийски динар (LYD) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Либийски динар (LYD) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Либийски динар (LYD) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Либийски динар (LYD) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Либийски динар (LYD) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Либийски динар (LYD) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Либийски динар (LYD) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Либийски динар (LYD) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Либийски динар (LYD) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Либийски динар (LYD) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Либийски динар (LYD) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Либийски динар (LYD) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Либийски динар (LYD) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Либийски динар (LYD) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Либийски динар (LYD) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Либийски динар (LYD) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Либийски динар (LYD) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Либийски динар (LYD) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Либийски динар (LYD) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Либийски динар (LYD) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Либийски динар (LYD) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Либийски динар (LYD) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Либийски динар (LYD) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Либийски динар (LYD) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Либийски динар (LYD) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Либийски динар (LYD) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Либийски динар (LYD) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Либийски динар (LYD) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Либийски динар (LYD) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Либийски динар (LYD) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Либийски динар (LYD) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Либийски динар (LYD) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Либийски динар (LYD) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Либийски динар (LYD) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Либийски динар (LYD) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Либийски динар (LYD) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Либийски динар (LYD) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Либийски динар (LYD) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Либийски динар (LYD) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Либийски динар (LYD) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Либийски динар (LYD) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Либийски динар (LYD) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Либийски динар (LYD) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Либийски динар (LYD) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Либийски динар (LYD) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Либийски динар (LYD) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Либийски динар (LYD) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Либийски динар (LYD) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Либийски динар (LYD) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Либийски динар (LYD) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Либийски динар (LYD) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Либийски динар (LYD) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Либийски динар (LYD) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Либийски динар (LYD) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Либийски динар (LYD) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Либийски динар (LYD) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Либийски динар (LYD) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Либийски динар (LYD) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Либийски динар (LYD) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Либийски динар (LYD) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Либийски динар (LYD) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Либийски динар (LYD) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Либийски динар (LYD) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Либийски динар (LYD) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Либийски динар (LYD) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Либийски динар (LYD) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Либийски динар (LYD) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Либийски динар (LYD) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Либийски динар (LYD) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Либийски динар (LYD) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Либийски динар (LYD) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Либийски динар (LYD) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Либийски динар (LYD) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Либийски динар (LYD) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Либийски динар (LYD) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Либийски динар (LYD) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Либийски динар (LYD) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Либийски динар (LYD) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Либийски динар (LYD) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Либийски динар (LYD) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Либийски динар (LYD) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Либийски динар (LYD) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Либийски динар (LYD) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Либийски динар (LYD) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Либийски динар (LYD) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Либийски динар (LYD) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Либийски динар (LYD) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Либийски динар (LYD) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Либийски динар (LYD) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Либийски динар (LYD) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Либийски динар (LYD) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Либийски динар (LYD) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Либийски динар (LYD) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Либийски динар (LYD) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Либийски динар (LYD) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Либийски динар (LYD) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Либийски динар (LYD) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Либийски динар (LYD) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Либийски динар (LYD) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Либийски динар (LYD) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Либийски динар (LYD) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Либийски динар (LYD) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Либийски динар (LYD) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Либийски динар (LYD) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Либийски динар (LYD) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Либийски динар (LYD) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Либийски динар (LYD) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Либийски динар (LYD) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Либийски динар (LYD) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Либийски динар (LYD) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Либийски динар (LYD) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Либийски динар (LYD) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Либийски динар (LYD) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Либийски динар (LYD) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Либийски динар (LYD) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс