Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Коста Рика на дебелото черво История на обменния курс

Коста Рика на дебелото черво обмен история от 1992 г. до днес. Коста Рика на дебелото черво обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Кубински песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Коста Рика на дебелото черво (CRC) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс