Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Конгоанската франк История на обменния курс

Конгоанската франк обмен история от 1992 г. до днес. Конгоанската франк обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Конгоанската франк (CDF) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Конгоанската франк (CDF) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Конгоанската франк (CDF) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Конгоанската франк (CDF) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Конгоанската франк (CDF) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Конгоанската франк (CDF) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Конгоанската франк (CDF) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Конгоанската франк (CDF) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Конгоанската франк (CDF) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Конгоанската франк (CDF) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Конгоанската франк (CDF) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Конгоанската франк (CDF) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Конгоанската франк (CDF) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Конгоанската франк (CDF) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Конгоанската франк (CDF) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Конгоанската франк (CDF) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Конгоанската франк (CDF) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Конгоанската франк (CDF) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Конгоанската франк (CDF) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Конгоанската франк (CDF) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Конгоанската франк (CDF) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Конгоанската франк (CDF) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Конгоанската франк (CDF) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Конгоанската франк (CDF) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Конгоанската франк (CDF) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Конгоанската франк (CDF) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Конгоанската франк (CDF) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Конгоанската франк (CDF) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Конгоанската франк (CDF) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Конгоанската франк (CDF) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Конгоанската франк (CDF) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Конгоанската франк (CDF) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Конгоанската франк (CDF) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Конгоанската франк (CDF) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Конгоанската франк (CDF) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Конгоанската франк (CDF) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Конгоанската франк (CDF) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Конгоанската франк (CDF) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Конгоанската франк (CDF) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Конгоанската франк (CDF) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Конгоанската франк (CDF) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Конгоанската франк (CDF) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Конгоанската франк (CDF) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Конгоанската франк (CDF) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Конгоанската франк (CDF) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Конгоанската франк (CDF) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Конгоанската франк (CDF) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Конгоанската франк (CDF) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Конгоанската франк (CDF) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Конгоанската франк (CDF) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Конгоанската франк (CDF) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Конгоанската франк (CDF) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Конгоанската франк (CDF) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Конгоанската франк (CDF) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Конгоанската франк (CDF) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Конгоанската франк (CDF) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Конгоанската франк (CDF) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Конгоанската франк (CDF) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Конгоанската франк (CDF) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Конгоанската франк (CDF) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Конгоанската франк (CDF) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Конгоанската франк (CDF) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Конгоанската франк (CDF) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Конгоанската франк (CDF) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Конгоанската франк (CDF) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Конгоанската франк (CDF) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Конгоанската франк (CDF) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Конгоанската франк (CDF) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Конгоанската франк (CDF) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Конгоанската франк (CDF) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Конгоанската франк (CDF) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Конгоанската франк (CDF) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Конгоанската франк (CDF) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Конгоанската франк (CDF) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Конгоанската франк (CDF) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Конгоанската франк (CDF) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Конгоанската франк (CDF) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Конгоанската франк (CDF) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Конгоанската франк (CDF) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Конгоанската франк (CDF) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Конгоанската франк (CDF) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Конгоанската франк (CDF) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Конгоанската франк (CDF) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Конгоанската франк (CDF) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Конгоанската франк (CDF) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Конгоанската франк (CDF) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Конгоанската франк (CDF) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Конгоанската франк (CDF) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Конгоанската франк (CDF) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Конгоанската франк (CDF) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Конгоанската франк (CDF) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Конгоанската франк (CDF) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Конгоанската франк (CDF) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Конгоанската франк (CDF) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Конгоанската франк (CDF) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Конгоанската франк (CDF) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Конгоанската франк (CDF) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Конгоанската франк (CDF) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс