Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Канадски долар История на обменния курс

Канадски долар обмен история от 1992 г. до днес. Канадски долар обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Канадски долар (CAD) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Канадски долар (CAD) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Канадски долар (CAD) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Канадски долар (CAD) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Канадски долар (CAD) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Канадски долар (CAD) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Канадски долар (CAD) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Канадски долар (CAD) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Канадски долар (CAD) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Канадски долар (CAD) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Канадски долар (CAD) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Канадски долар (CAD) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Канадски долар (CAD) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Канадски долар (CAD) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Канадски долар (CAD) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Канадски долар (CAD) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Канадски долар (CAD) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Канадски долар (CAD) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Канадски долар (CAD) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Канадски долар (CAD) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Канадски долар (CAD) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Канадски долар (CAD) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Канадски долар (CAD) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Канадски долар (CAD) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Канадски долар (CAD) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Канадски долар (CAD) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Канадски долар (CAD) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Канадски долар (CAD) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Канадски долар (CAD) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Канадски долар (CAD) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Канадски долар (CAD) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Канадски долар (CAD) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Канадски долар (CAD) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Канадски долар (CAD) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Канадски долар (CAD) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Канадски долар (CAD) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Канадски долар (CAD) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Канадски долар (CAD) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Канадски долар (CAD) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Канадски долар (CAD) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Канадски долар (CAD) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Канадски долар (CAD) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Канадски долар (CAD) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Канадски долар (CAD) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Канадски долар (CAD) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Канадски долар (CAD) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Канадски долар (CAD) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Канадски долар (CAD) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Канадски долар (CAD) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Канадски долар (CAD) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Канадски долар (CAD) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Канадски долар (CAD) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Канадски долар (CAD) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Канадски долар (CAD) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Канадски долар (CAD) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Канадски долар (CAD) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Канадски долар (CAD) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Канадски долар (CAD) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Канадски долар (CAD) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Канадски долар (CAD) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Канадски долар (CAD) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Канадски долар (CAD) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Канадски долар (CAD) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Канадски долар (CAD) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Канадски долар (CAD) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Канадски долар (CAD) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Канадски долар (CAD) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Канадски долар (CAD) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Канадски долар (CAD) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Канадски долар (CAD) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Канадски долар (CAD) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Канадски долар (CAD) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Канадски долар (CAD) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Канадски долар (CAD) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Катарски риал:
Канадски долар (CAD) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Канадски долар (CAD) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Канадски долар (CAD) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Канадски долар (CAD) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Канадски долар (CAD) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Канадски долар (CAD) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Канадски долар (CAD) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Канадски долар (CAD) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Канадски долар (CAD) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Канадски долар (CAD) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Канадски долар (CAD) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Канадски долар (CAD) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Канадски долар (CAD) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Канадски долар (CAD) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Канадски долар (CAD) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Канадски долар (CAD) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Канадски долар (CAD) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Канадски долар (CAD) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Канадски долар (CAD) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Канадски долар (CAD) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Канадски долар (CAD) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Канадски долар (CAD) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Канадски долар (CAD) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Канадски долар (CAD) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Канадски долар (CAD) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Канадски долар (CAD) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Канадски долар (CAD) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Канадски долар (CAD) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Канадски долар (CAD) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Канадски долар (CAD) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Канадски долар (CAD) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Канадски долар (CAD) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Канадски долар (CAD) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Канадски долар (CAD) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Канадски долар (CAD) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Канадски долар (CAD) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Канадски долар (CAD) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Канадски долар (CAD) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Канадски долар (CAD) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Канадски долар (CAD) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Канадски долар (CAD) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Канадски долар (CAD) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Канадски долар (CAD) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Канадски долар (CAD) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Канадски долар (CAD) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Канадски долар (CAD) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Канадски долар (CAD) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Канадски долар (CAD) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Канадски долар (CAD) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Канадски долар (CAD) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Канадски долар (CAD) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Канадски долар (CAD) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Канадски долар (CAD) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Канадски долар (CAD) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Канадски долар (CAD) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Канадски долар (CAD) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Канадски долар (CAD) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Канадски долар (CAD) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Канадски долар (CAD) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Канадски долар (CAD) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Канадски долар (CAD) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Канадски долар (CAD) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Канадски долар (CAD) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Канадски долар (CAD) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Канадски долар (CAD) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Канадски долар (CAD) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Канадски долар (CAD) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Канадски долар (CAD) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Канадски долар (CAD) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Канадски долар (CAD) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Канадски долар (CAD) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Канадски долар (CAD) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Канадски долар (CAD) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Канадски долар (CAD) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Канадски долар (CAD) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Канадски долар (CAD) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Канадски долар (CAD) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Канадски долар (CAD) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Канадски долар (CAD) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Канадски долар (CAD) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Канадски долар (CAD) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Канадски долар (CAD) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Канадски долар (CAD) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Канадски долар (CAD) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Канадски долар (CAD) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс