Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Иракски динара История на обменния курс

Иракски динара обмен история от 1992 г. до днес. Иракски динара обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Иракски динара (IQD) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Иракски динара (IQD) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Иракски динара (IQD) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Иракски динара (IQD) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Иракски динара (IQD) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Иракски динара (IQD) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Иракски динара (IQD) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Иракски динара (IQD) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Иракски динара (IQD) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Иракски динара (IQD) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Иракски динара (IQD) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Иракски динара (IQD) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Иракски динара (IQD) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Иракски динара (IQD) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Иракски динара (IQD) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Иракски динара (IQD) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Иракски динара (IQD) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Иракски динара (IQD) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Иракски динара (IQD) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Иракски динара (IQD) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Иракски динара (IQD) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Иракски динара (IQD) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Иракски динара (IQD) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Иракски динара (IQD) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Иракски динара (IQD) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Иракски динара (IQD) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Иракски динара (IQD) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Иракски динара (IQD) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Иракски динара (IQD) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Иракски динара (IQD) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Иракски динара (IQD) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Иракски динара (IQD) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Иракски динара (IQD) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Иракски динара (IQD) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Иракски динара (IQD) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Иракски динара (IQD) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Иракски динара (IQD) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Иракски динара (IQD) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Иракски динара (IQD) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Иракски динара (IQD) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Иракски динара (IQD) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Иракски динара (IQD) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Иракски динара (IQD) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Иракски динара (IQD) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Иракски динара (IQD) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Иракски динара (IQD) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Иракски динара (IQD) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Иракски динара (IQD) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Иракски динара (IQD) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Иракски динара (IQD) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Иракски динара (IQD) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Иракски динара (IQD) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Иракски динара (IQD) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Иракски динара (IQD) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Иракски динара (IQD) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Иракски динара (IQD) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Иракски динара (IQD) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Иракски динара (IQD) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Иракски динара (IQD) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Иракски динара (IQD) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Иракски динара (IQD) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Иракски динара (IQD) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Иракски динара (IQD) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Иракски динара (IQD) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Ирански риал:
Иракски динара (IQD) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Иракски динара (IQD) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Иракски динара (IQD) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Иракски динара (IQD) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Иракски динара (IQD) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Иракски динара (IQD) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Иракски динара (IQD) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Иракски динара (IQD) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Иракски динара (IQD) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Иракски динара (IQD) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Иракски динара (IQD) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Иракски динара (IQD) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Иракски динара (IQD) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Иракски динара (IQD) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Иракски динара (IQD) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Иракски динара (IQD) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Иракски динара (IQD) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Иракски динара (IQD) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Иракски динара (IQD) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Иракски динара (IQD) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Иракски динара (IQD) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Иракски динара (IQD) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Иракски динара (IQD) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Иракски динара (IQD) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Иракски динара (IQD) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Иракски динара (IQD) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Иракски динара (IQD) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Иракски динара (IQD) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Иракски динара (IQD) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Иракски динара (IQD) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Иракски динара (IQD) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Иракски динара (IQD) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Иракски динара (IQD) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Иракски динара (IQD) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Иракски динара (IQD) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Иракски динара (IQD) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Иракски динара (IQD) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Иракски динара (IQD) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Иракски динара (IQD) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Иракски динара (IQD) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Иракски динара (IQD) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Иракски динара (IQD) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Иракски динара (IQD) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Иракски динара (IQD) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Иракски динара (IQD) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Иракски динара (IQD) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Иракски динара (IQD) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Иракски динара (IQD) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Иракски динара (IQD) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Иракски динара (IQD) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Иракски динара (IQD) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Иракски динара (IQD) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Иракски динара (IQD) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Иракски динара (IQD) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Иракски динара (IQD) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Иракски динара (IQD) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Иракски динара (IQD) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Иракски динара (IQD) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Иракски динара (IQD) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Иракски динара (IQD) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Иракски динара (IQD) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Иракски динара (IQD) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Иракски динара (IQD) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Иракски динара (IQD) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Иракски динара (IQD) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Иракски динара (IQD) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Иракски динара (IQD) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Иракски динара (IQD) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Иракски динара (IQD) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Иракски динара (IQD) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Иракски динара (IQD) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Иракски динара (IQD) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Иракски динара (IQD) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Иракски динара (IQD) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Иракски динара (IQD) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Иракски динара (IQD) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Иракски динара (IQD) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Иракски динара (IQD) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Иракски динара (IQD) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Иракски динара (IQD) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Иракски динара (IQD) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Иракски динара (IQD) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Иракски динара (IQD) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Иракски динара (IQD) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Иракски динара (IQD) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Иракски динара (IQD) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Иракски динара (IQD) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Иракски динара (IQD) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Иракски динара (IQD) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Иракски динара (IQD) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Иракски динара (IQD) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Иракски динара (IQD) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Иракски динара (IQD) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Иракски динара (IQD) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Иракски динара (IQD) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс