Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Индонезийска рупия История на обменния курс

Индонезийска рупия обмен история от 1992 г. до днес. Индонезийска рупия обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Индонезийска рупия (IDR) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Индонезийска рупия (IDR) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Иракски динара:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Индонезийска рупия (IDR) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Индонезийска рупия (IDR) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Индонезийска рупия (IDR) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Индонезийска рупия (IDR) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс