Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Гватемала Quetzal История на обменния курс

Гватемала Quetzal обмен история от 1992 г. до днес. Гватемала Quetzal обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гвиана долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Гватемала Quetzal (GTQ) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс