Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Грузинската Lari История на обменния курс

Грузинската Lari обмен история от 1992 г. до днес. Грузинската Lari обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Грузинската Lari (GEL) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Грузинската Lari (GEL) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Грузинската Lari (GEL) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Грузинската Lari (GEL) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Грузинската Lari (GEL) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Грузинската Lari (GEL) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Грузинската Lari (GEL) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Грузинската Lari (GEL) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Грузинската Lari (GEL) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Грузинската Lari (GEL) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Грузинската Lari (GEL) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Грузинската Lari (GEL) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Грузинската Lari (GEL) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Грузинската Lari (GEL) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Грузинската Lari (GEL) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Грузинската Lari (GEL) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Грузинската Lari (GEL) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Грузинската Lari (GEL) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Грузинската Lari (GEL) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Грузинската Lari (GEL) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Грузинската Lari (GEL) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Грузинската Lari (GEL) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Грузинската Lari (GEL) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Грузинската Lari (GEL) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Грузинската Lari (GEL) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Гуарани:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Грузинската Lari (GEL) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Грузинската Lari (GEL) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Грузинската Lari (GEL) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Грузинската Lari (GEL) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Грузинската Lari (GEL) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Грузинската Lari (GEL) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Грузинската Lari (GEL) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Грузинската Lari (GEL) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Грузинската Lari (GEL) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Грузинската Lari (GEL) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Грузинската Lari (GEL) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Грузинската Lari (GEL) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Грузинската Lari (GEL) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Грузинската Lari (GEL) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Грузинската Lari (GEL) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Грузинската Lari (GEL) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Грузинската Lari (GEL) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Грузинската Lari (GEL) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Грузинската Lari (GEL) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Грузинската Lari (GEL) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Грузинската Lari (GEL) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Грузинската Lari (GEL) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Грузинската Lari (GEL) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Грузинската Lari (GEL) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Грузинската Lari (GEL) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Грузинската Lari (GEL) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Грузинската Lari (GEL) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Грузинската Lari (GEL) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Грузинската Lari (GEL) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Грузинската Lari (GEL) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Грузинската Lari (GEL) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Грузинската Lari (GEL) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Грузинската Lari (GEL) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Грузинската Lari (GEL) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Грузинската Lari (GEL) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Грузинската Lari (GEL) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Грузинската Lari (GEL) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Грузинската Lari (GEL) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Грузинската Lari (GEL) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Грузинската Lari (GEL) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Грузинската Lari (GEL) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Грузинската Lari (GEL) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Грузинската Lari (GEL) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Грузинската Lari (GEL) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Грузинската Lari (GEL) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Грузинската Lari (GEL) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Грузинската Lari (GEL) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Грузинската Lari (GEL) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Грузинската Lari (GEL) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Грузинската Lari (GEL) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Грузинската Lari (GEL) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Грузинската Lari (GEL) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Грузинската Lari (GEL) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Грузинската Lari (GEL) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Грузинската Lari (GEL) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Грузинската Lari (GEL) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Грузинската Lari (GEL) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Грузинската Lari (GEL) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Грузинската Lari (GEL) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Грузинската Lari (GEL) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Грузинската Lari (GEL) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Грузинската Lari (GEL) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Грузинската Lari (GEL) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Грузинската Lari (GEL) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Грузинската Lari (GEL) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Грузинската Lari (GEL) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Грузинската Lari (GEL) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Грузинската Lari (GEL) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Грузинската Lari (GEL) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Грузинската Lari (GEL) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Грузинската Lari (GEL) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Грузинската Lari (GEL) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс