Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Гривна История на обменния курс

Гривна обмен история от 1992 г. до днес. Гривна обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Гривна (UAH) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Гривна (UAH) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Гривна (UAH) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Гривна (UAH) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Гривна (UAH) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Гривна (UAH) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Гривна (UAH) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Гривна (UAH) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Гривна (UAH) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Гривна (UAH) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Гривна (UAH) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Гривна (UAH) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Гривна (UAH) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Гривна (UAH) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Гривна (UAH) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Гривна (UAH) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Гривна (UAH) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Гривна (UAH) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Гривна (UAH) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Гривна (UAH) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Гривна (UAH) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Гривна (UAH) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Гривна (UAH) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Гривна (UAH) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Гривна (UAH) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Гривна (UAH) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Гривна (UAH) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Гривна (UAH) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Гривна (UAH) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Гривна (UAH) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Гривна (UAH) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Гривна (UAH) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Гривна (UAH) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Гривна (UAH) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Гривна (UAH) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Гривна (UAH) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Гривна (UAH) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Гривна (UAH) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Гривна (UAH) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Гривна (UAH) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Гривна (UAH) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Гривна (UAH) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Гривна (UAH) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Гривна (UAH) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Гривна (UAH) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Гривна (UAH) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Гривна (UAH) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Гривна (UAH) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Гривна (UAH) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Гривна (UAH) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Гривна (UAH) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Гривна (UAH) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Гривна (UAH) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Гривна (UAH) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Гривна (UAH) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Гривна (UAH) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Гривна (UAH) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Гривна (UAH) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Гривна (UAH) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Гривна (UAH) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Гривна (UAH) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Гривна (UAH) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Гривна (UAH) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Гривна (UAH) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Гривна (UAH) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Гривна (UAH) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Гривна (UAH) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Гривна (UAH) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Гривна (UAH) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Гривна (UAH) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Гривна (UAH) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Гривна (UAH) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Гривна (UAH) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Гривна (UAH) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Гривна (UAH) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Гривна (UAH) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Гривна (UAH) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Гривна (UAH) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Гривна (UAH) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Гривна (UAH) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Гривна (UAH) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Гривна (UAH) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Гривна (UAH) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Гривна (UAH) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Гривна (UAH) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Гривна (UAH) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Гривна (UAH) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Гривна (UAH) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Гривна (UAH) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Гривна (UAH) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Гривна (UAH) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Гривна (UAH) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Гривна (UAH) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Гривна (UAH) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Гривна (UAH) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Гривна (UAH) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Гривна (UAH) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Гривна (UAH) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Гривна (UAH) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Гривна (UAH) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Гривна (UAH) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Гривна (UAH) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Гривна (UAH) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Гривна (UAH) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Гривна (UAH) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Гривна (UAH) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Гривна (UAH) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Гривна (UAH) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Гривна (UAH) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Гривна (UAH) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Гривна (UAH) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Гривна (UAH) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Гривна (UAH) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Гривна (UAH) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Гривна (UAH) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Гривна (UAH) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Гривна (UAH) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Гривна (UAH) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Гривна (UAH) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Гривна (UAH) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Гривна (UAH) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Гривна (UAH) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Гривна (UAH) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Гривна (UAH) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Гривна (UAH) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Гривна (UAH) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Гривна (UAH) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Гривна (UAH) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Гривна (UAH) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Гривна (UAH) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Гривна (UAH) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Гривна (UAH) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Гривна (UAH) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Гривна (UAH) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Гривна (UAH) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Гривна (UAH) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Гривна (UAH) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Гривна (UAH) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Гривна (UAH) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Гривна (UAH) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Гривна (UAH) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Гривна (UAH) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Гривна (UAH) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Гривна (UAH) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Гривна (UAH) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Гривна (UAH) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Гривна (UAH) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Гривна (UAH) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Гривна (UAH) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Гривна (UAH) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Гривна (UAH) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Гривна (UAH) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Гривна (UAH) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Гривна (UAH) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Гривна (UAH) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Гривна (UAH) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Гривна (UAH) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Гривна (UAH) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Гривна (UAH) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс