Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Евро История на обменния курс

Евро обмен история от 1992 г. до днес. Евро обмяна на валута на всички световни валути.
Американски долар:
Евро (EUR) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Евро (EUR) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Евро (EUR) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Евро (EUR) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Евро (EUR) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Евро (EUR) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Евро (EUR) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Евро (EUR) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Евро (EUR) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Евро (EUR) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Евро (EUR) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Евро (EUR) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Евро (EUR) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Евро (EUR) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Евро (EUR) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Евро (EUR) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Евро (EUR) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Евро (EUR) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Евро (EUR) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Евро (EUR) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Евро (EUR) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Евро (EUR) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Евро (EUR) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Евро (EUR) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Евро (EUR) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Евро (EUR) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Евро (EUR) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Евро (EUR) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Евро (EUR) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Евро (EUR) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Евро (EUR) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Евро (EUR) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Евро (EUR) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Евро (EUR) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Евро (EUR) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Евро (EUR) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Евро (EUR) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Евро (EUR) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Евро (EUR) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Евро (EUR) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Евро (EUR) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Евро (EUR) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Евро (EUR) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Евро (EUR) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Евро (EUR) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Евро (EUR) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Евро (EUR) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Евро (EUR) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Евро (EUR) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Евро (EUR) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Евро (EUR) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Евро (EUR) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Евро (EUR) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Евро (EUR) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Евро (EUR) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Евро (EUR) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Евро (EUR) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Евро (EUR) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Евро (EUR) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Евро (EUR) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Евро (EUR) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Евро (EUR) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Евро (EUR) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Евро (EUR) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Евро (EUR) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Евро (EUR) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Евро (EUR) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Евро (EUR) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Евро (EUR) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Евро (EUR) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Евро (EUR) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Евро (EUR) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Евро (EUR) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Евро (EUR) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Евро (EUR) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Евро (EUR) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Евро (EUR) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Евро (EUR) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Евро (EUR) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Евро (EUR) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Евро (EUR) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Евро (EUR) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Евро (EUR) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Евро (EUR) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Евро (EUR) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Евро (EUR) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Евро (EUR) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Евро (EUR) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Евро (EUR) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Евро (EUR) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Евро (EUR) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Евро (EUR) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Евро (EUR) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Евро (EUR) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Евро (EUR) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Евро (EUR) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Евро (EUR) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Евро (EUR) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Евро (EUR) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Евро (EUR) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Евро (EUR) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Евро (EUR) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Евро (EUR) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Евро (EUR) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Евро (EUR) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Евро (EUR) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Евро (EUR) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Евро (EUR) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Евро (EUR) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Евро (EUR) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Евро (EUR) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Евро (EUR) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Евро (EUR) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Евро (EUR) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Евро (EUR) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Евро (EUR) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Евро (EUR) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Евро (EUR) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Евро (EUR) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Евро (EUR) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Евро (EUR) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Евро (EUR) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Евро (EUR) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Евро (EUR) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Евро (EUR) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Евро (EUR) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Евро (EUR) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Евро (EUR) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Евро (EUR) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Евро (EUR) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Евро (EUR) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Евро (EUR) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Евро (EUR) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Евро (EUR) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Евро (EUR) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Евро (EUR) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Евро (EUR) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Евро (EUR) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Евро (EUR) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Евро (EUR) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Евро (EUR) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Евро (EUR) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Евро (EUR) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Евро (EUR) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Евро (EUR) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Евро (EUR) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Евро (EUR) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Евро (EUR) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Евро (EUR) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Евро (EUR) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Евро (EUR) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Евро (EUR) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Евро (EUR) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Евро (EUR) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Евро (EUR) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Евро (EUR) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Евро (EUR) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Евро (EUR) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Евро (EUR) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс