Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Боливийско боливиано История на обменния курс

Боливийско боливиано обмен история от 1992 г. до днес. Боливийско боливиано обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Боливийско боливиано (BOB) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Боливийско боливиано (BOB) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Белиз долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Белиз долар (BZD) История на обменния курс
Бермудския долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Боливийско боливиано (BOB) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Боливийско боливиано (BOB) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Боливийско боливиано (BOB) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Боливийско боливиано (BOB) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс