Конвертор на валута, обменни курсове
Конвертор на валута Валутен калкулатор Валутни курсове онлайн Валутна валутните курсове история

Белиз долар История на обменния курс

Белиз долар обмен история от 1992 г. до днес. Белиз долар обмяна на валута на всички световни валути.
Евро:
Белиз долар (BZD) Да се Евро (EUR) История на обменния курс
Американски долар:
Белиз долар (BZD) Да се Американски долар (USD) История на обменния курс
Лира:
Белиз долар (BZD) Да се Лира (GBP) История на обменния курс
Йена:
Белиз долар (BZD) Да се Йена (JPY) История на обменния курс
Ренминби:
Белиз долар (BZD) Да се Ренминби (CNY) История на обменния курс
1 трой унция злато (електронен злато):
Белиз долар (BZD) Да се 1 трой унция злато (електронен злато) (XAU) История на обменния курс
1 тройунция сребро:
Белиз долар (BZD) Да се 1 тройунция сребро (XAG) История на обменния курс
Antilliaanse Gulden:
Белиз долар (BZD) Да се Antilliaanse Gulden (ANG) История на обменния курс
Aruban Флорин:
Белиз долар (BZD) Да се Aruban Флорин (AWG) История на обменния курс
Aussie долар:
Белиз долар (BZD) Да се Aussie долар (AUD) История на обменния курс
CFC франк:
Белиз долар (BZD) Да се CFC франк (XOF) История на обменния курс
CFC франк:
Белиз долар (BZD) Да се CFC франк (XAF) История на обменния курс
Comoran франк:
Белиз долар (BZD) Да се Comoran франк (KMF) История на обменния курс
Kwanza:
Белиз долар (BZD) Да се Kwanza (AOA) История на обменния курс
Malaysin рингит:
Белиз долар (BZD) Да се Malaysin рингит (MYR) История на обменния курс
Nakfa:
Белиз долар (BZD) Да се Nakfa (ERN) История на обменния курс
Pa`anga:
Белиз долар (BZD) Да се Pa`anga (TOP) История на обменния курс
Vietnamesse донг:
Белиз долар (BZD) Да се Vietnamesse донг (VND) История на обменния курс
Азербайджански манат:
Белиз долар (BZD) Да се Азербайджански манат (AZN) История на обменния курс
Албански Lek:
Белиз долар (BZD) Да се Албански Lek (ALL) История на обменния курс
Алжирски динар:
Белиз долар (BZD) Да се Алжирски динар (DZD) История на обменния курс
Аржентинско песо:
Белиз долар (BZD) Да се Аржентинско песо (ARS) История на обменния курс
Арменски драм:
Белиз долар (BZD) Да се Арменски драм (AMD) История на обменния курс
Афганистански афганистанец:
Белиз долар (BZD) Да се Афганистански афганистанец (AFN) История на обменния курс
Бангладеш ТАКА:
Белиз долар (BZD) Да се Бангладеш ТАКА (BDT) История на обменния курс
Барбадос долар:
Белиз долар (BZD) Да се Барбадос долар (BBD) История на обменния курс
Бахамски долар:
Белиз долар (BZD) Да се Бахамски долар (BSD) История на обменния курс
Бахрейн динар:
Белиз долар (BZD) Да се Бахрейн динар (BHD) История на обменния курс
Беларуски рубли:
Белиз долар (BZD) Да се Беларуски рубли (BYR) История на обменния курс
Бермудския долар:
Белиз долар (BZD) Да се Бермудския долар (BMD) История на обменния курс
Бирмански кият:
Белиз долар (BZD) Да се Бирмански кият (MMK) История на обменния курс
Боливийско боливиано:
Белиз долар (BZD) Да се Боливийско боливиано (BOB) История на обменния курс
Босна и Херцеговина конвертируеми марки:
Белиз долар (BZD) Да се Босна и Херцеговина конвертируеми марки (BAM) История на обменния курс
Ботсвана Пула:
Белиз долар (BZD) Да се Ботсвана Пула (BWP) История на обменния курс
Бразилският реално:
Белиз долар (BZD) Да се Бразилският реално (BRL) История на обменния курс
Бруней долар:
Белиз долар (BZD) Да се Бруней долар (BND) История на обменния курс
Бурунди франк:
Белиз долар (BZD) Да се Бурунди франк (BIF) История на обменния курс
Бутан нгултрум:
Белиз долар (BZD) Да се Бутан нгултрум (BTN) История на обменния курс
Лев:
Белиз долар (BZD) Да се Лев (BGN) История на обменния курс
Вануату вату:
Белиз долар (BZD) Да се Вануату вату (VUV) История на обменния курс
Венецуелския боливар:
Белиз долар (BZD) Да се Венецуелския боливар (VEF) История на обменния курс
Спечелени:
Белиз долар (BZD) Да се Спечелени (KRW) История на обменния курс
Гамбийско даласи:
Белиз долар (BZD) Да се Гамбийско даласи (GMD) История на обменния курс
Ганайски седи:
Белиз долар (BZD) Да се Ганайски седи (GHS) История на обменния курс
Гватемала Quetzal:
Белиз долар (BZD) Да се Гватемала Quetzal (GTQ) История на обменния курс
Гвиана долар:
Белиз долар (BZD) Да се Гвиана долар (GYD) История на обменния курс
Гвинея франк:
Белиз долар (BZD) Да се Гвинея франк (GNF) История на обменния курс
Гибралтар лири:
Белиз долар (BZD) Да се Гибралтар лири (GIP) История на обменния курс
Гривна:
Белиз долар (BZD) Да се Гривна (UAH) История на обменния курс
Грузинската Lari:
Белиз долар (BZD) Да се Грузинската Lari (GEL) История на обменния курс
Гуарани:
Белиз долар (BZD) Да се Гуарани (PYG) История на обменния курс
Гурд Хаити:
Белиз долар (BZD) Да се Гурд Хаити (HTG) История на обменния курс
Датски корона:
Белиз долар (BZD) Да се Датски корона (DKK) История на обменния курс
Джибути франк:
Белиз долар (BZD) Да се Джибути франк (DJF) История на обменния курс
Доминиканската песо:
Белиз долар (BZD) Да се Доминиканската песо (DOP) История на обменния курс
Египетска лира:
Белиз долар (BZD) Да се Египетска лира (EGP) История на обменния курс
Етиопецът Birr:
Белиз долар (BZD) Да се Етиопецът Birr (ETB) История на обменния курс
Замбия квача:
Белиз долар (BZD) Да се Замбия квача (ZMW) История на обменния курс
Зимбабве долар:
Белиз долар (BZD) Да се Зимбабве долар (ZWL) История на обменния курс
Израелски шекел:
Белиз долар (BZD) Да се Израелски шекел (ILS) История на обменния курс
Изток Карибски долар:
Белиз долар (BZD) Да се Изток Карибски долар (XCD) История на обменния курс
Индийски рупии:
Белиз долар (BZD) Да се Индийски рупии (INR) История на обменния курс
Индонезийска рупия:
Белиз долар (BZD) Да се Индонезийска рупия (IDR) История на обменния курс
Иракски динара:
Белиз долар (BZD) Да се Иракски динара (IQD) История на обменния курс
Ирански риал:
Белиз долар (BZD) Да се Ирански риал (IRR) История на обменния курс
Исландия крона:
Белиз долар (BZD) Да се Исландия крона (ISK) История на обменния курс
Йеменски риал:
Белиз долар (BZD) Да се Йеменски риал (YER) История на обменния курс
Йордания динар:
Белиз долар (BZD) Да се Йордания динар (JOD) История на обменния курс
Som:
Белиз долар (BZD) Да се Som (KGS) История на обменния курс
Кабо Верде ескудо:
Белиз долар (BZD) Да се Кабо Верде ескудо (CVE) История на обменния курс
Tenge:
Белиз долар (BZD) Да се Tenge (KZT) История на обменния курс
Кайманови острови долар:
Белиз долар (BZD) Да се Кайманови острови долар (KYD) История на обменния курс
Камбоджанската Riel:
Белиз долар (BZD) Да се Камбоджанската Riel (KHR) История на обменния курс
Канадски долар:
Белиз долар (BZD) Да се Канадски долар (CAD) История на обменния курс
Катарски риал:
Белиз долар (BZD) Да се Катарски риал (QAR) История на обменния курс
Кения шилинг:
Белиз долар (BZD) Да се Кения шилинг (KES) История на обменния курс
Кина:
Белиз долар (BZD) Да се Кина (PGK) История на обменния курс
Колумбийско песо:
Белиз долар (BZD) Да се Колумбийско песо (COP) История на обменния курс
Конгоанската франк:
Белиз долар (BZD) Да се Конгоанската франк (CDF) История на обменния курс
Коста Рика на дебелото черво:
Белиз долар (BZD) Да се Коста Рика на дебелото черво (CRC) История на обменния курс
Кубински песо:
Белиз долар (BZD) Да се Кубински песо (CUP) История на обменния курс
Кувейтския динар:
Белиз долар (BZD) Да се Кувейтския динар (KWD) История на обменния курс
Лао крави:
Белиз долар (BZD) Да се Лао крави (LAK) История на обменния курс
Латвийски лат:
Белиз долар (BZD) Да се Латвийски лат (LVL) История на обменния курс
Леоне:
Белиз долар (BZD) Да се Леоне (SLL) История на обменния курс
Лея:
Белиз долар (BZD) Да се Лея (RON) История на обменния курс
Либерия долар:
Белиз долар (BZD) Да се Либерия долар (LRD) История на обменния курс
Либийски динар:
Белиз долар (BZD) Да се Либийски динар (LYD) История на обменния курс
Ливанската лира:
Белиз долар (BZD) Да се Ливанската лира (LBP) История на обменния курс
Лилангени:
Белиз долар (BZD) Да се Лилангени (SZL) История на обменния курс
Литовски лити:
Белиз долар (BZD) Да се Литовски лити (LTL) История на обменния курс
Лоти:
Белиз долар (BZD) Да се Лоти (LSL) История на обменния курс
Мавританска угия:
Белиз долар (BZD) Да се Мавританска угия (MRO) История на обменния курс
Мавриций рупии:
Белиз долар (BZD) Да се Мавриций рупии (MUR) История на обменния курс
Мадагаскарски Ariary:
Белиз долар (BZD) Да се Мадагаскарски Ariary (MGA) История на обменния курс
Макао патака:
Белиз долар (BZD) Да се Макао патака (MOP) История на обменния курс
Малави квача:
Белиз долар (BZD) Да се Малави квача (MWK) История на обменния курс
Малдивски руфия:
Белиз долар (BZD) Да се Малдивски руфия (MVR) История на обменния курс
Марокански дирхам:
Белиз долар (BZD) Да се Марокански дирхам (MAD) История на обменния курс
Мексикански песо:
Белиз долар (BZD) Да се Мексикански песо (MXN) История на обменния курс
Мозамбик метикал:
Белиз долар (BZD) Да се Мозамбик метикал (MZN) История на обменния курс
Молдовската лея:
Белиз долар (BZD) Да се Молдовската лея (MDL) История на обменния курс
Монголски Tugrik:
Белиз долар (BZD) Да се Монголски Tugrik (MNT) История на обменния курс
Намибия долар:
Белиз долар (BZD) Да се Намибия долар (NAD) История на обменния курс
Непалска рупия:
Белиз долар (BZD) Да се Непалска рупия (NPR) История на обменния курс
Нигерийски наира:
Белиз долар (BZD) Да се Нигерийски наира (NGN) История на обменния курс
Никарагуа Кордоба:
Белиз долар (BZD) Да се Никарагуа Кордоба (NIO) История на обменния курс
Нова Зеландия долар:
Белиз долар (BZD) Да се Нова Зеландия долар (NZD) История на обменния курс
Турски лири:
Белиз долар (BZD) Да се Турски лири (TRY) История на обменния курс
Норвежката крона:
Белиз долар (BZD) Да се Норвежката крона (NOK) История на обменния курс
ОАЕ дирхам:
Белиз долар (BZD) Да се ОАЕ дирхам (AED) История на обменния курс
Оман риал:
Белиз долар (BZD) Да се Оман риал (OMR) История на обменния курс
Пакистанска рупия:
Белиз долар (BZD) Да се Пакистанска рупия (PKR) История на обменния курс
Панамски Balboa:
Белиз долар (BZD) Да се Панамски Balboa (PAB) История на обменния курс
Перуански нуево сол:
Белиз долар (BZD) Да се Перуански нуево сол (PEN) История на обменния курс
Злота:
Белиз долар (BZD) Да се Злота (PLN) История на обменния курс
Ранд:
Белиз долар (BZD) Да се Ранд (ZAR) История на обменния курс
Руанда франк:
Белиз долар (BZD) Да се Руанда франк (RWF) История на обменния курс
Рубла:
Белиз долар (BZD) Да се Рубла (RUB) История на обменния курс
СПТ (специални права на тираж):
Белиз долар (BZD) Да се СПТ (специални права на тираж) (XDR) История на обменния курс
Салвадорски на дебелото черво:
Белиз долар (BZD) Да се Салвадорски на дебелото черво (SVC) История на обменния курс
Сао Томе и Принсипи Dobra:
Белиз долар (BZD) Да се Сао Томе и Принсипи Dobra (STD) История на обменния курс
Саудитска риал:
Белиз долар (BZD) Да се Саудитска риал (SAR) История на обменния курс
Света Елена лира:
Белиз долар (BZD) Да се Света Елена лира (SHP) История на обменния курс
Северна Корея вона:
Белиз долар (BZD) Да се Северна Корея вона (KPW) История на обменния курс
Сейшели рупии:
Белиз долар (BZD) Да се Сейшели рупии (SCR) История на обменния курс
Сингапур долар:
Белиз долар (BZD) Да се Сингапур долар (SGD) История на обменния курс
Сирийска лира:
Белиз долар (BZD) Да се Сирийска лира (SYP) История на обменния курс
Соломоновите острови долар:
Белиз долар (BZD) Да се Соломоновите острови долар (SBD) История на обменния курс
Сомалийски шилинг:
Белиз долар (BZD) Да се Сомалийски шилинг (SOS) История на обменния курс
Сръбският динар:
Белиз долар (BZD) Да се Сръбският динар (RSD) История на обменния курс
Суданското лира:
Белиз долар (BZD) Да се Суданското лира (SDG) История на обменния курс
Суринам долар:
Белиз долар (BZD) Да се Суринам долар (SRD) История на обменния курс
Сомони:
Белиз долар (BZD) Да се Сомони (TJS) История на обменния курс
Тайван нов долар:
Белиз долар (BZD) Да се Тайван нов долар (TWD) История на обменния курс
Тайландски бат:
Белиз долар (BZD) Да се Тайландски бат (THB) История на обменния курс
Тала:
Белиз долар (BZD) Да се Тала (WST) История на обменния курс
Танзанийски шилинг:
Белиз долар (BZD) Да се Танзанийски шилинг (TZS) История на обменния курс
Тринидад и Тобаго долар:
Белиз долар (BZD) Да се Тринидад и Тобаго долар (TTD) История на обменния курс
Тунизийски динар:
Белиз долар (BZD) Да се Тунизийски динар (TND) История на обменния курс
Туркменистан нова Манат:
Белиз долар (BZD) Да се Туркменистан нова Манат (TMT) История на обменния курс
Уганда шилинг:
Белиз долар (BZD) Да се Уганда шилинг (UGX) История на обменния курс
Узбекистан сума:
Белиз долар (BZD) Да се Узбекистан сума (UZS) История на обменния курс
Форинт:
Белиз долар (BZD) Да се Форинт (HUF) История на обменния курс
Уругвайски песо:
Белиз долар (BZD) Да се Уругвайски песо (UYU) История на обменния курс
Фиджи долар:
Белиз долар (BZD) Да се Фиджи долар (FJD) История на обменния курс
Филипини песо:
Белиз долар (BZD) Да се Филипини песо (PHP) История на обменния курс
Фолкландските острови лира:
Белиз долар (BZD) Да се Фолкландските острови лира (FKP) История на обменния курс
CFP франк:
Белиз долар (BZD) Да се CFP франк (XPF) История на обменния курс
ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА:
Белиз долар (BZD) Да се ХОНДУРАСКА ЛЕМПИРА (HNL) История на обменния курс
Хонг Конг долар:
Белиз долар (BZD) Да се Хонг Конг долар (HKD) История на обменния курс
Хърватски куни:
Белиз долар (BZD) Да се Хърватски куни (HRK) История на обменния курс
Чешката крона:
Белиз долар (BZD) Да се Чешката крона (CZK) История на обменния курс
Чилийски Unidad де Fomento:
Белиз долар (BZD) Да се Чилийски Unidad де Fomento (CLF) История на обменния курс
Чилийско песо:
Белиз долар (BZD) Да се Чилийско песо (CLP) История на обменния курс
Шведски крони:
Белиз долар (BZD) Да се Шведски крони (SEK) История на обменния курс
Швейцарския франк:
Белиз долар (BZD) Да се Швейцарския франк (CHF) История на обменния курс
Шри Ланка рупии:
Белиз долар (BZD) Да се Шри Ланка рупии (LKR) История на обменния курс
Ямайски долар:
Белиз долар (BZD) Да се Ямайски долар (JMD) История на обменния курс